BPJ-CZ s.r.o.

KDO JSME:
Jsme ryze česká firma, rodinného typu zabývající se servisem a prodejem nových a použitých strojů, dodávkami náhradních dílů a mnoho dalšího v našem oboru. Náš obor je i technická podpora a konzultace v oblasti oprav strojů, specifikace náhradních dílů, diagnostiky závad, tak i konzultace ohledně optimálního využití strojů. Rádi bychom Vám nabídli osobní přístup a jednání, při plnění Vašich požadavků a při řešení Vašich problémů. Sídlíme v Lovosicích vedle dominantních sil nedaleko Labe. V našich dílnách jsme schopni opravovat jak málé minibagry, tak máme kapacitu dílny i na 50t rypadlo nebo kamion s návěsem a to vše díky 6 místům stání včetně montážních jam a jeřábu.

CO DĚLÁME:
Dodáváme náhradní díly na veškeré stavební stroje vyskytující se na našem trhu (CAT, VOLVO, JCB, KOMATSU, CASE, LIEBHERR, apod.), dále dodáváme díly na veškerou manipulační techniku, náhradní díly pro zdvižné plošiny, zemědělské stroje a příslušenství.

Nabízíme Vám jak originální náhradní díly, tak i kvalitní náhradu za příjemnou cenu. Zboží nakupujeme z velké části v EU - Itálie, Francie, Belgie, Německo a USA. Poskytujeme i servisní služby na výše uvedené stroje, provádíme pravidelné periodické prohlídky, výměny filtrů a olejů. Střední a generální opravy. Zajišťujeme převoz, i poškozených a nepojízdných strojů.    

BPJ-CZ s.r.o. Bagry - plošiny - ještěrky
PRODEJ - NÁHRADNÍ DÍLY - SERVIS - PŮJČOVNA - PŘÍSLUŠENSTVÍ - BAZAR - VÝKUP - EXPORT, IMPORT ZÁNOVNÍ TECHNIKY

 

...